WZC Sint-Bernardus

Wie is wie

Guy Claeys : Algemeen directeur

          guy.claeys@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 22

Annick Schepens : Stafmedewerker directie

         annick.schepens@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 68

Franky Cornelis : Hoofdverpleegkundige/planning/logistiek

         franky.cornelis@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 29

Liesbeth Hofman : Hoofdverpleegkundige Mosa

         liesbeth.hofman@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 32

Katrien Andries : Hoofdverpleegkundige Emeth

         katrien.andries@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 57

Corry Van de Keere : Stafmedewerker pastorale en palliatieve zorg

         corry.vandekeere@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 20

Maud Seyssens : Coördinator dagverzorgingscentrum

         maud.seyssens@wzcsintbernardus.be- 09/323 92 59

Lore De Roo : Verantwoordelijke animatie en paramedische diensten

         lore.deroo@wzcsintbernardus.be  - 09/218 91 19

Reinhilde Janssen : CRA

Bekijk verder onze website en ontdek onze mogelijkheden.
Wenst u meer informatie? Neem dan gerust vrijblijvend contact op