WZC Sint-Bernardus

Wie is wie

Guy Claeys : Algemeen directeur

          guy.claeys@wzcsintbernardus.be

Evy Persyn : Departementsverantwoordelijke administratie/personeel/HRM

          evy.persyn@wzcsintbernardus.be

Franky Cornelis : Hoofdverpleegkundige/planning/logistiek

         franky.cornelis@wzcsintbernardus.be

Liesbeth Hofman : Hoofdverpleegkundige Mosa

         liesbeth.hofman@wzcsintbernardus.be

Katrien Andries : Hoofdverpleegkundige Emeth

         katrien.andries@wzcsintbernardus

Annick Schepens : Kwaliteitscoördinator/preventie-adviseur

         annick.schepens@wzcsintbernardus.be

Corry Van de Keere : Stafmedewerker pastorale en palliatieve zorg

         corry.vandekeere@wzcsintbernardus.be

Maud Seyssens : Coördinator dagverzorgingscentrum

         maud.seyssens@wzcsintbernardus.be

Nele Staelens : Verantwoordelijke animatie en paramedische diensten

         nele.staelens@wzcsintbernardus.be

Reinhilde Janssen : CRA

Bekijk verder onze website en ontdek onze mogelijkheden.
Wenst u meer informatie? Neem dan gerust vrijblijvend contact op